Casting – 22.3.2024 v 19:00

První začínající hvězdou, kterou spolek NES8 představil, je Marie Rezlerová. Tato talentovaná dvacetiletá herečka a zpěvačka zde debutovala jako autorka a režisérka vlastního divadelního kusu nazvaného „Casting“. Toto dílo, zasazené do prostředí zkoušek a výběrových konkurzů, ukazuje na unikátní vyjádření stresu a výzvy, jimž herci čelí v naději získat vysněnou roli. Nebyla ale zdaleka jedinou mladou umělkyní, která v inscenaci sklidila velký potlesk.

Učinkují:

 • 0f63dac1 D11c 4936 8c7e 3ebbf7564c7a

  Sára Korbelová

  Michaela. má na kontě už několik úspěšných projektů. Mezi její oblíbené patří Sex O'Clock a seriál oceněný cenou Emmy #martyisdead! Nedává to ale na rozdíl od její role najevo.

 • Sára Zwickerová

  Role Adély se ujala Sára, kterou mimo divadla chytlo právo! Můžete ji vidět nejen v mimickém sboru v Divadle na Vinohradech, ale také v blízké době u soudu! Na právo by ale Adéla ani nepomyslela, tu zajímá jen její konzervatoř.

 • Magdalena Prostá

  Roli Denisy hraje Magdalena Prostá, která na rozdíl od své postavy zůstala věrná studiu v Praze a zároveň s konzervatoří studuje vysokou školu! Denisa je jedno velké tajemství, ale jasný milovník hudby. Co si asi Majda v roli na jevišti pustí do uší?

 • Tereza Plátenková

  Terka má ale oproti své roli, vystudované 4 roky na konzervatoři, takže i své castingové poprvé má již za sebou. Její roli Terezy, která přichází na casting úplně poprvé, si zamilujete.