Casting – 9.5.2024 v 19:00 – Úřad MČ Ďáblice – Nová radnice

INFO K INSCENACI

Herci o castingu říkají, že je to takové „nutné zlo“. Je to tak. Vždycky mají radost, když jim přijde SMS s pozvánkou, ale když mají předvést, co ve nich je, tam to prostě nikdy není ono. Celkově je to dost komické. Někdy sedí i hodiny v místnosti plné jejich konkurence v takové zvláštní napjaté atmosféře a doufají, že zrovna teď to vyjde. Pak předstoupí před porotu, řeknou jednu větu z těch 5 A4, které si připravili, a oni jim oznámí tu lež, kterou opakují celý den: „My se vám ozveme!“ Lhát se nemá.

Proto všechno, co diváci uvidí, vzniklo na základě skutečných událostí.

CASTING PROBĚHNE: Úřad MČ Ďáblice – Nová radnice, Osinalická 1104/13, Praha

Učinkují:

 • 0f63dac1 D11c 4936 8c7e 3ebbf7564c7a

  Sára Korbelová

  Michaela. má na kontě už několik úspěšných projektů. Mezi její oblíbené patří Sex O'Clock a seriál oceněný cenou Emmy #martyisdead! Nedává to ale na rozdíl od její role najevo.

 • Sára Zwickerová

  Role Adély se ujala Sára, kterou mimo divadla chytlo právo! Můžete ji vidět nejen v mimickém sboru v Divadle na Vinohradech, ale také v blízké době u soudu! Na právo by ale Adéla ani nepomyslela, tu zajímá jen její konzervatoř.

 • Magdalena Prostá

  Roli Denisy hraje Magdalena Prostá, která na rozdíl od své postavy zůstala věrná studiu v Praze a zároveň s konzervatoří studuje vysokou školu! Denisa je jedno velké tajemství, ale jasný milovník hudby. Co si asi Majda v roli na jevišti pustí do uší?

 • Tereza Plátenková

  Terka má ale oproti své roli, vystudované 4 roky na konzervatoři, takže i své castingové poprvé má již za sebou. Její roli Terezy, která přichází na casting úplně poprvé, si zamilujete.