Nebeský lívanec

Nebeský lívanec

Věděli jste, že slunce není ve skutečnosti slunce, ale zlatý nebeský lívanec? Peče ho tam každý rok nebeská babička. Jenže co se stane, když se zjistí, že chybí ta nejdůležitější ingredience – zlatá mouka? Co se stalo?! Můžou za to andělé sběrači? A kdo bude mít nakonec odvahu vydat se na Zem a všechno prozkoumat?Přijďte se podívat na divadelní představení, připravené pro školy a školky.

Papuchalk Petr

Papuchalk Petr

Na malých ostrůvcích daleko v moři žijí dva papuchalkové – Petr a Pavel. Jsou to nejlepší kamarádi a rádi dělají rámus a spoustu legračních věcí. Jednoho dne však přijde bouře a všechno se změní. Petr se ocitne sám na širém moři. Jak to celé dopadne? Přijďte se podívat na divadelní představení podle knížky Petra Horáčka, připravené pro školy a školky.

Dějiny dramatickou hrou: Porada redakční rady v roce 1989 / 20. 4. 2024

Dějiny dramatickou hrou: Porada redakční rady v roce 1989 / 20. 4. 2024

Kde končí odvaha a hrdinství a začíná zodpovědnost? Jaký je to pocit, být na malou chvíli někým úplně jiným, než kým jsme ve skutečném životě? A jaké to je, nechat třídu zažít si „na vlastní kůži“ historické události, o kterých si jinak jen čteme v knihách? Nejen na tyto otázky odpoví workshop Porada redakční rady.